Skip to content
304-925-7000
info@Realcorpinc.com
3818 MACCORKLE AVENUE SE CHARLESTON, WV 25304
Contact
304-925-7000
info@Realcorpinc.com
3818 MACCORKLE AVENUE SE
CHARLESTON, WV 25304
Emily Brown Valenti Sold/Leased
Sold 399 Harbour Ln 8,790 SF Industrial Building Hurricane, WV 25526 $749,000 ($85/SF)